Nowa Skoda KodiaQ Ganinex Gazda Group

 

Całkowicie Nowa Skoda Kodiaq

ŠKODA Kodiaq wjedzie na rynek z nową dawką dynamiczności i przestronności.

Jej wygląd zewnętrzny i ostre linie to znak, że ŠKODA wprowadza do świata SUV-ów nową jakość. Jej wnętrze to dyskretny sygnał elegancji i wyrafinowania, która łączy się z przestronnością na najwyższym poziomie.
 
 
 
 
 

 

Model będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition oraz Style. Standardowo dla każdej wersji, w cenie samochodu oferowany jest także pakiet przeglądów, obejmujący kompletny plan serwisowy przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km eksploatacji. Model dostępny jest także w systemie finansowania „Jak w abonamencie”, dzięki czemu można go posiadać płacąc tak niewiele jak 899 zł za miesiąc.

ŠKODA KODIAQ o długości 4,70 metra, opcjonalnie siedmiomiejscowa i z największą pojemnością bagażnika w swojej klasie, jest pierwszym dużym SUV-em czeskiego producenta samochodów.

Kodiaq wnosi nowe, wyjątkowe rozwiązania, jak innowacyjny system zabezpieczenia drzwi przed zarysowaniem. Jego głównym elementem jest umieszczona w drzwiach listwa, która wysuwa się automatycznie, by ochronić krawędź drzwi przed obiciem na parkingach czy w garażach.ŠKODA Kodiaq wnosi nowe, wyjątkowe rozwiązania, jak innowacyjny system zabezpieczenia drzwi przed zarysowaniem. Jego głównym elementem jest umieszczona w drzwiach listwa, która wysuwa się automatycznie, by ochronić krawędź drzwi przed obiciem na parkingach czy w garażach.

 

ŠKODA KODIAQ już od 89 900 zł

Pobierz Cennik Nowa Skoda Kodiaq Ganinex Gazda Group

dostępna na początku 2017 roku w wersji Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM.

Kodiaq będzie dostępny z pięcioma wariantami silnikowymi: dwoma jednostkami wysokoprężnymi TDI i trzema benzynowymi TSI. Najmocniejszy wariant benzynowy (2.0 TSI o mocy 180 KM) zapewnia dynamiczne właściwości jezdne w połączeniu z wydajnością silnika o małej pojemności dzięki nowoopracowanemu procesowi spalania mieszanki. Wysoka zawartość wysokowytrzymałej stali w konstrukcji nadwozia czyni nowego SUV-a ŠKODY niespotykanie lekkim, co przekłada się także na obniżanie zużycia paliwa.

 

Zapisz Się na Newsletter

 

*

 

 

 

 

 

 

 

Zapisanie się do Newslettera oznacza wyrażenie zgody  na przetwarzanie danych osobowych za pomocą środków komunikacji elektornicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektrocznicną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 ze zm.);