Škoda Connect

Poznaj ŠKODA Connect – usługi online, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień! Dzięki temu Twój samochód zyska szereg nowych funkcji, obejmujących rozrywkę na drodze i Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź wszystkie funkcje i możliwości!

 

Infotaiment online

Rozwiązanie Infotainment Online pomogą Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu za każdym razem. Są one dostępne dla nawigacji Amundsen i Columbus.


Care connect

Usługa proaktywna pomaga uporać się z nieprawidłowym działaniem wybranych funkcji pojazdu. Po wykryciu problemu samochód automatycznie kontaktuje się z centrum serwisowym lub wzywa pomoc w razie drobnego wypadku. Care Connect, czyli proaktywna usługa serwisowa, jest bezpłatna przez 14 lat. Usługa Proaktywna jest kompatybilna z większością systemów infotainment i może być standardowa lub opcjonalna.

Care Connect

Połączenie alarmowe

Jest to bardzo ważna funkcja ŠKODA Connect, która służy bezpieczeństwu i wchodzi w skład pakietu serwisowego Care Connect. Jest ona bezpłatna przez cały okres eksploatacji samochodu.

Telefon alarmowy

Škoda Connect App

Dzięki aplikacji ŠKODA Connect będziesz mieć swój samochód zawsze pod kontrolą. Uzyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji pojazdu z dowolnego miejsca i o dowolnej porze za pomocą smartfona lub smartwatcha. Funkcja ta jest dostępna w oparciu o zamówiony pakiet ŠKODA Connect: Infotainment Online lub Care Connect.

Skoda Connect App

Pobierz za darmo

 
Skoda Connect - wersja Android
Skoda Connect - wersja na iOS